Profesjonalna Obsługa Techniczna dla Twojej Strony i sklepu

Obsługa stron i sklepów

Doskonała Obsługa Techniczna Twojej Strony Internetowej i Sklepu E-commerce

Nowy
Konwersja Figma do HTML, XD do HTML, Sketch do HTML, PSD do HTML Bootstrap 5
Profesjonalny projektant stron internetowych
Jestem doświadczonym projektantem stron Internetowych z wieloletnim stażem. Tworzę responsywne, przyjazne dla urządzeń mobilnych, kompatybilne z różnymi przeglądarkami i zgodne z W3C strony internetowe. Pracuję jako projektant i jestem zawsze gotowy do pracy dla Ciebie.
Edytowanie Photoshop, PDF do HTML, XD do HTML, Bootstrap 5, Kodowanie CSS, HTML, jQuery, JavaScript, PSD do HTML, Rozwój stron internetowych, Projektowanie stron internetowych, Projektowanie stron docelowych, Projektowanie responsywne, Front-end development, Projektowanie aplikacji mobilnych
100,00 zł
Naprawię problemy z WordPress, WooCommerce, Elementor i CSS
Jestem Full-Stack Web Developerem z ogromnym doświadczeniem w pracy z PHP, CodeIgniter, WordPress, SEO i marketingiem cyfrowym.
Specjalizuję się w Elementor Pro, Divi Builder, Opencart, Thrive Themes, Wix, customowym PHP oraz innych popularnych platformach.
250,00 zł
Nowy
Tworzenie lub naprawa sliderów na stronie
Profesjonalny programista Full Stack. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży stron internetowych. Tworzę strony zgodnie z wymaganiami klienta i chętnie pomogę w realizacji wszystkich potrzeb.
Staram się zrozumieć, czego klienci oczekują od swojej strony, wspieram ich od początku do końca i rozwiązuję wszelkie problemy aż do zakończenia projektu. Zadowolenie klienta jest moim priorytetem.
Czy szukasz osoby, która zbuduje animowany Slider Revolution, Layer Slider lub jakikolwiek inny slider, albo naprawi lub zmodyfikuje istniejący slider używając TEKSTÓW, OBRAZÓW lub WIDEO? Jesteś we właściwym miejscu!
150,00 zł
Optymalizacja szybkości WordPress dla Google Pagespeed Insights
Dla przedsiębiorców i agencji SEO. Jetsem zaufanym partnerem w kodowaniu WordPress
Pracowałem z tysiącami witryn WordPress w ciągu ostatnich 10 lat
Certyfikowany deweloper WordPress
Specjalista w WordPress SEO, optymalizacji szybkości, bezpieczeństwie, naprawie błędów i utrzymaniu strony
Dostarczam niesamowite rezultaty i niezapomniane doświadczenie klienta
Moje dwa najważniejsze priorytety to jakość usług i zadowolenie klienta
Możesz skorzystać z moich usług, aby rozwijać swój biznes i zyski
Napisz do mnie TERAZ!
255,00 zł
Nowy
Naprawa błędów Shopify, niestandardowy kod do strony, dostosowanie motywów
Jestem projektantem stron internetowych, deweloperem, grafikiem oraz ekspertem SEO z wielkimi pomysłami i pasją do czystego, funkcjonalnego designu.
Zawsze koncentruję się na tworzeniu wysokiej jakości, szybko ładujących się stron responsywnych, które nie nadwyrężają budżetu i zapewniają zwrot z inwestycji dla moich klientów.
Pomagam firmom osiągać lepsze wyniki w działaniach marketingowych. Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych, rozwoju stron, marketingu cyfrowym, konsultingu e-commerce oraz strategii cyfrowej.
Od stron dla biznesu po blogi czy sklepy internetowe, mogę stworzyć dowolną stronę na WordPress i Shopify.
290,00 zł
Nowy
Bezpieczna aktualizacja PrestaShop 1.7 do PrestaShop 8
Tchnę życie w strony internetowe za pomocą PrestaShop, PHP i CSS. Ale to dopiero początek – uzbrojony w magiczną różdżkę Adobe Illustrator i Photoshop, przekształcam koncepcje w oszałamiające projekty.
Potrzebujesz niesamowitej strony internetowej? Gotowe! Pragniesz logo, które zachwyca? Z pewnością! Moja misja to przekształcanie Twoich wizji w niezapomniane doświadczenia online.
Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją cyfrową podróż, czy szukasz nowego wyglądu, jestem tu, aby pomóc Ci zabłysnąć w sieci. Zamieńmy Twoje marzenia w cyfrową rzeczywistość dzięki połączeniu kreatywności i kodu.
1 680,00 zł
Nowy
Przekieruję Twoją domenę lub przeniosę stronę na nowy hosting z SEO
Witam! Jestem certyfikowanym ekspertem WordPress i Bootstrap. Mamwiele lat doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Ukończyłem kilkaset projektów. Jestem pasjonatem, szybki i ambitny w swojej pracy. Najlepszą cechą jest to, że mam doskonałe umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektami, a także świetne wsparcie klienta. Każdy projekt traktuję profesjonalnie. Skontaktuj się ze mną. Upewnię się, że otrzymasz lepsze rezultaty niż oczekujesz.
Szukasz przekierowania domeny lub przeniesienia strony bez utraty ruchu i SEO?
Masz szczęście, że trafiłeś na właściwe miejsce!
260,00 zł
Nowy
Optymalizacja szybkości WordPressa w celu skrócenia czasu ładowania
Doświadczony specjalista z ponad 12-letnim doświadczeniem w marketingu online i rozwoju biznesu. Prowadzę agencję oferującą usługi związane z mediami społecznościowymi, SEO i projektowaniem stron internetowych.
Do tej pory zrealizowałem ponad tysiać projektów związanych z przyspieszaniem i optymalizacją Wordpressa. Jeśli chodzi o SEO i doświadczenie użytkownika, szybkość ładowania strony jest niezwykle ważna. Użytkownik nie zostanie na stronie, jeśli jej ładowanie trwa zbyt długo.
400,00 zł
Migracja sklepów z Shopify na WordPress i z WordPress na Shopify
Posiadając ponad 5 lat doświadczenia w świecie projektowania graficznego i sklepów Shopify, gwarantuję realizację zamówienia w sposób profesjonalny. Szybka odpowiedź, jakość projektów, błyskawiczna dostawa i zadowolenie gwarantowane.
675,00 zł
Optymalizacja szybkości PrestaShop
Witam, jestem doświadczonym deweloperem stron internetowych z ponad 13-letnim stażem. Pracowałem jako główny deweloper backendu, a także mam doświadczenie w tworzeniu motywów, wtyczek i modułów dla takich platform jak ThemeForest i Codecanyon w kategoriach WordPress, WooCommerce, PHP, PrestaShop, Shopify, Joomla. Oferuję również optymalizację szybkości stron internetowych.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z przyjemnością na nie odpowiem.
344,00 zł
Naprawię każdy błąd na twoim PrestaShopie
W tej dziedzinie, gdzie zapomnienie o średniku może doprowadzić do załamania całego systemu, wkładamy ponad 10 lat doświadczenia w ogólnym rozwoju stron internetowych, a zwłaszcza w PrestaShopie i e-commerce. Nasz cel to zwiększenie sprzedaży, pozyskanie nowych klientów poprzez wdrożenie odpowiedniej strategii SEO/SEA, aby awansować w wynikach wyszukiwania.
420,00 zł