Nowoczesne Usługi Programowania Rozwiązania do Twoich Potrzeb

Usługi programowania

Nowość na rynku: Usługi Programowania

Nowy
Zautomatyzowane przesyłanie URL-i do Bing
Specjalista od Pythona z doświadczeniem w automatyzacji i integracji API
Jestem doświadczonym programistą Python z wieloletnią praktyką w tworzeniu narzędzi do automatyzacji i integracji z różnymi API. Oferuję kompleksowe rozwiązanie do przesyłania URL-i z plików sitemap do Bing, co pozwala na regularne i automatyczne aktualizowanie indeksu wyszukiwarki.
200,00 zł
Nowy
Stworzę nowy serwer Discord
Witaj! Jestem specjalistą od serwerów Discord i grafikiem z ponad wieloletnim doświadczeniem. Jestem tutaj, aby świadczyć swoje usługi i zdobywać nowych klientów dzięki mojemu doświadczeniu i wysokiej jakości usługom. Mogę stworzyć każdy rodzaj serwera Discord wraz z integracją botów i wiele więcej.
300,00 zł
Nowy
Stworzę niestandardowe boty Discord
Spędziłem cztery lata doskonaląc boty i interfejsy API. Automatyzacja? To moja specjalność. Od projektów NFT po współpracę z Bybit – łączyę świat kryptowalut z moimi zaawansowanymi botami.
Niezależnie od tego, czy chodzi o C#, JavaScript, Python, rozwój aplikacji webowych czy bazy danych – mam to wszystko pod kontrolą. Współpraca to klucz. Jestem  tym który przełamuje nowe bariery w rozwoju botów i innowacjach kryptowalutowych.
250,00 zł
Przekształcę Twoją Stronę Internetową w Aplikację na Androida i iOS
Doświadczony, zdolny, biegły, pełen pasji
Jestem doświadczonym profesjonalistą w tworzeniu aplikacji na Androida i iOS z 3-letnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej jakości aplikacji mobilnych. Biegły w obu platformach, potrafię projektować i wdrażać intuicyjne interfejsy użytkownika oraz bezproblemowe doświadczenia użytkownika. Biegły w korzystaniu z różnych języków programowania i frameworków do tworzenia solidnych i efektywnych aplikacji mobilnych. Pasjonuję się śledzeniem najnowszych trendów i technologii w branży tworzenia aplikacji mobilnych.
850,00 zł
Utworzę program lub skrypt w Pythonie
Specjalista od Pythona z wiedzą w zakresie nauki o danych, automatyzacji i rozwoju back-endu
Jestem doświadczonym programistą Python z udokumentowaną historią pracy w branży internetowej. Posiadam umiejętności w zakresie Pythona, zdolności analitycznych, interfejsów programowania aplikacji, uczenia maszynowego oraz przywództwa. Mam solidne przygotowanie inżynierskie z zakresu informatyki, które zdobyłem na Uniwersytecie Punjab Centralny. Inne technologie, które znam, to C, C++, HTML, CSS, JS i Rust.
130,00 zł
Stworzę web scraper w Pythonie do ekstrakcji danych
Jestem programistą Pythona z ponad 5-letnim doświadczeniem w ekstrakcji danych z internetu i automatyzacji przeglądarek. Rozwiązujemy wszystkie Twoje potrzeby związane z danymi za pomocą niestandardowych skryptów i botów w Pythonie. Dysponujemy potężnymi serwerami, premium proxy oraz technikami renderowania JS, które radzą sobie z captcha, logowaniem i wszelkiego rodzaju mechanizmami blokującymi przy dużej ilości danych.
"Stworzę web scraper w Pythonie do ekstrakcji danych."
260,00 zł