Dostosowywanie i Modyfikacja Stron: Rozwiązania dla Sklepów Online

Dostosowywanie stron i sklepów

Dostosowywanie i Modyfikacja Stron i Sklepów Internetowych: Optymalizuj Swój Biznes Online

Nowy
Konwersja Figma do HTML, XD do HTML, Sketch do HTML, PSD do HTML Bootstrap 5
Profesjonalny projektant stron internetowych
Jestem doświadczonym projektantem stron Internetowych z wieloletnim stażem. Tworzę responsywne, przyjazne dla urządzeń mobilnych, kompatybilne z różnymi przeglądarkami i zgodne z W3C strony internetowe. Pracuję jako projektant i jestem zawsze gotowy do pracy dla Ciebie.
Edytowanie Photoshop, PDF do HTML, XD do HTML, Bootstrap 5, Kodowanie CSS, HTML, jQuery, JavaScript, PSD do HTML, Rozwój stron internetowych, Projektowanie stron internetowych, Projektowanie stron docelowych, Projektowanie responsywne, Front-end development, Projektowanie aplikacji mobilnych
100,00 zł
Nowy
Tworzenie lub naprawa sliderów na stronie
Profesjonalny programista Full Stack. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży stron internetowych. Tworzę strony zgodnie z wymaganiami klienta i chętnie pomogę w realizacji wszystkich potrzeb.
Staram się zrozumieć, czego klienci oczekują od swojej strony, wspieram ich od początku do końca i rozwiązuję wszelkie problemy aż do zakończenia projektu. Zadowolenie klienta jest moim priorytetem.
Czy szukasz osoby, która zbuduje animowany Slider Revolution, Layer Slider lub jakikolwiek inny slider, albo naprawi lub zmodyfikuje istniejący slider używając TEKSTÓW, OBRAZÓW lub WIDEO? Jesteś we właściwym miejscu!
150,00 zł
Nowy
Naprawa błędów Shopify, niestandardowy kod do strony, dostosowanie motywów
Jestem projektantem stron internetowych, deweloperem, grafikiem oraz ekspertem SEO z wielkimi pomysłami i pasją do czystego, funkcjonalnego designu.
Zawsze koncentruję się na tworzeniu wysokiej jakości, szybko ładujących się stron responsywnych, które nie nadwyrężają budżetu i zapewniają zwrot z inwestycji dla moich klientów.
Pomagam firmom osiągać lepsze wyniki w działaniach marketingowych. Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych, rozwoju stron, marketingu cyfrowym, konsultingu e-commerce oraz strategii cyfrowej.
Od stron dla biznesu po blogi czy sklepy internetowe, mogę stworzyć dowolną stronę na WordPress i Shopify.
290,00 zł
Usługi związane z WordPress - zmiany, edycje, naprawy
Kim jestem?
Jestem młodym, utalentowanym i kreatywnym ekspertem WordPress z tytułem licencjata w dziedzinie informatyki. Posiadam ponad 3 lata doświadczenia w rozwiązywaniu problemów z WordPress, naprawianiu błędów, tworzeniu stron internetowych w WordPress, optymalizacji SEO i wydajności. Mogę zainstalować, naprawić, przenieść i dostosować strony WordPress. Uwielbiam projektować oszałamiające strony w WordPress i rozwiązywać różne problemy z projektowaniem i responsywnością dla moich klientów. Jestem tutaj, aby dostarczać wysokiej jakości pracę i uszczęśliwiać klientów. Nie wahaj się skontaktować i skorzystać z moich usług.
260,00 zł